23.01.2011

Hey bayım; şu var ya; şu koca London Bridge…

Hey ben geldim.Yo yo tahmin ettiğin gibi değil ölmememiştim ki hatta bi yaşına daha bile girdim geçen perşembe ne akla hizmet olduğunu bilmesem de...
Ölmedim dedim de eee yorgunluktan ölmeyi saymıyorum tabi.Evet çok yoğun geçiyo günler.İş işte...Bu aralar daha da yoğun.Çünkü projenin marta kadar bitmesi gerekiyomuş da ama hala yapılacak çok iş varmış da veee bunun içinde hafta içi mesai yapmamaız gerekiyomuş da hatta da cumartesileri de çalışmamız gerekiyomuş  da vs. Ondan pek uğrayamadım, daha doğrusu uğradım da yarı uykulu bişey yazamadım.Öyle işte. Zaten anlatılacak da pek bişey yoktu ki.
Ne demiştim heh doğum günüsü.hiç sevmem kutlamayı yahu insan doğduğu günü niye kutlar ki. Vasiyet ettim herkese benim öldüğüm günü kutlayın diye.Evet evet aynen böyle dedim. Kızdılar tabi.Ama niye ki ?? insan gerçek yurduna geri dönüyo bence kutlanmalıdır.Ama onlar doğum günümü kutladılar.pasta almışlar bi de sağolsunlar. Kocaman ben pasta üfledim güldüm de kendime.Ama en çok sevindiğim de aldığım hediye.Murat Menteş'in "Dublorün dilemması" 'nı amışlar bi sevindim ki anlatamam.Hem işe geldiğimde masamda buldum, harikaydı. Başladım  okumaya ama ancak toplu taşıma araçlarında okuyabiliyorum şimdilik evde uyuklamaktan vakit kalmıyo.Okuduğum en güzel roman bence.Sonra korkma ben Varım'ı da alıcam tabiki.
Sonra ben de hediye aldım kendime. Alper Canıgüz'ün "Tatlı Rüyalar'ını aldım.Dayanamayıp Ona da başladımsa da iki kitap aynı anda iyi sindiremiyorum diye merakımı yenip bıraktım.sonra Gizli ajansı da alıcam tabi.Kitaplara boğucam kendimi böylesi hayat çok daha çekilir yeniden anımsadım.

8 yorum:

eshquia dedi ki...

Mutlu yıllar o zaman. Hediyen özenle seçilmiş (:

mlk dedi ki...

teşekkürler esh :) evet evet özenle seçilmiş bence de. daha önce bahsediyodum kitaptan ,murat menteşten sağolsunlar hatırlamışlar. :)

Adsız dedi ki...

geçen perşembe mi o.O hmmm du bakiyim kaçı ediyo.yok yok benimkisiyle aynı gün değilmiş :)))
görmüş geçirmiş biri olarak daha nice mutlu huzurlu yıllara diyorum :)

mlk dedi ki...

öhöm,Teşekkür ediyorum ben de :) senden daha yaşlı biri olarak :)

Adsız dedi ki...

hayırlı yıllaaar.. uğurlu yollaaar.. sıkılmadan yaşa.. takılmadan yürü..:))

mlk dedi ki...

amin,amin,amin doktorcum :)

kartalizma_okan dedi ki...

anlaşılan ah muhsin, murat menteş gibi isimlere olan hayranlığınız sebebiyle blogumun takip edilir listesine ekliyorum selamlar ;)

mlk dedi ki...

oo evet hayranım onlara. teşekkürler,selamlar :)